Kempingas Juostandis

Kempingas įsikūręs netoli Senosios Varėnos miestelio prie Merkio upės. Tai patogi ir puiki vieta planuojantiems žygius baidarėmis, pėsčiomis, dviračiais, autoturizmo mėgėjams ar tiesiog norintiems pailsėti gamtoje su šeima ar draugais. Atvažiuoti iki kempingo itin patogu ir paprasta.
Kempinge yra tinklinis, vaikų žaidimo aikštelė, supynės, pramogų takai, pirtis ir karšto vandens kubilas. Maisto prekių parduotuvė vos už pusantro kilometro, taip pat maistas ir gėrimai gali būti atvežami į vietą.
Visų paslaugų kainoraštis

Kempinge siūlome du nakvynės variantus: su savo palapinėmis, kemperiais arba specialiai įrengtoje salėje.
Nakvojant su palapinėmis ar kemperiais, kiekvienai grupei yra suteikiama atskira lauko pavėsinė su elektra, laužavietė bei vieta palapinėms. Kempinge įrengti lauko, vidaus tualetai, kriauklės ir dušai su šiltu vandeniu. Į kempingo mokestį taip pat įskaičiuota malkos, šašlykinės, iešmai bei naudojimasis lauko virtuvėle, kurioje yra elektra, šaldytuvai, virduliai, indai, prausykla bei geriamas vanduo.
Jei ieškote nakvynės po stogu, galime Jums pasiūlyti šalia administracinio pastato įrengtą salę su nakvynės ir poilsio zonomis iki 22 žmonių. Salėje yra trys atskiri kambariai su dviaukščiais gultais po 8 ir 6 miegamas vietas su patalyne,  mini virtuvėlė, atskiras įėjimas į tualetus ir dušus iš vidaus, terasa.  Tai jauki erdvė Jūsų poilsiui ir pasibuvimui. 

Kempingo kainos
Salės nakvynei kainos


Iškilus neaiškumams ar kitiems klausimams galite lengvai susisiekti.

Dažniausiai užduodami klausimai


Ar galima užsisakyti kempingą nenuomojant baidarių?

Taip, galima. Paslaugos nėra siejamos viena su kita. Kempingą, baidares, užsakomuosius žygius ir kitas paslaugas galima užsakyti atskirai.

Ar galima į kempingą atsivežti naminius gyvūnus, ar už juos yra papildomas mokestis?

Taip, galima. Prireikus paprašysime laikytis saugumo, tvarkos ir švaros taisyklių. Naminiams gyvūnams papildomas mokestis netaikomas.

Ar gali vienoje baidarėje plaukti du suaugę ir vaikas?

Taip, gali. Papildomai vaikui suteikiame paaukštinimą atsisėdimui ir papildomą gelbėjimosi liemenę.

Ar gali baidare plaukti vienas asmuo?

Taip, gali. Tai nesukelia jokių papildomų sunkumų.

Ar paslaugas teikiate žiemos metu?

Paslaugas teikiame visus metus. Šaltuoju metų laiku parenkame specialaus ilgio maršrutus pagal poreikį, taip pat konsultuojame kaip tinkamai pasiruošti.

Ar galima trumpinti upių maršrutus?

Taip, galima. Maršrutai yra gana lankstūs. Apie standartinius ir trumpuosius maršrutus informaciją galite rasti skiltyje - maršrutai. Esant kitiems pageidavimams konsultuojame asmeniškai.

Ar teikiate daiktų pristatymo paslaugas?

Daiktų pristatymo paslaugas teikiame iš anksto susitarus. Paslaugos kaina skaičiuojama pagal kilometro įkainį. Įkainius rasite skiltyje - kainos.

Ar kempinge galima saugiai palikti automobilį ir kitus asmeninius daiktus?

Kempingas yra saugus. Čia visada būna Jus aptarnaujantis personalas. Atsakomybės už neatsakingai paliktus daiktus personalas neprisiima.

Ar už suteiktas paslaugas išrašote sąskaitas - faktūras?

Taip.